|
@sandomingo
Tez sie zgadzam, to nie chodzi o to czy ktos CHCE startowac od IV ligi tylko, ze bardzo prawdopodobne jest, iz poprostu tego nie unikniemy.
Wiec, badzmy raz na cos gotowi. Pieniadze/organizacja na nowy ewentualny start.
Zdaje sobie sprawe, jak to brzmi. Ale to taki plan "ratowania gatunku".
|