|
Pytanie tylko czy ta energia powinna być przeznaczona na kroplówkę dla obecnej struktury/spółki (opłacanie Jovanovia Wdowczyka etc.) czy już na coś nowego.
My przez ostatnie kilka lat kręcimy się w kolko i powiększamy nasz bagaż. Jak by po Meresinskim nastąpił reset to może już byśmy walczyli o Ekstraklape. Czasami trzeba wszystko skasowac żeby zrobić coś na nowych zdrowych zasadach bez tropów z szafy, niekorzystnej umowy na stadion etc. To oczywiście droga ekstremalna ale pozostaje pytanie jakie mamy alternatywy.
Ostatnio edytowane przez Przybyszewski : 22.11.2018 o godz. 12:04.
|