MB1906 napisał(a):

|
MY juz nie mozemy nic poza kupieniem biletu, wejsciem w Socios. To nas nie uratuje, bo ratunek jest jeden ale moze kupimy troche czasu.
|
Rozbudowa struktur Socios to jest taka nasza Wiślacka praca organiczna, budowanie podstaw pod lepszą przyszłość, która kiedyś musi nadejść. Droga będzie długa, trudna i wyboista ale nie mamy wyjścia.