Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10078
Stary 22.11.2018, 11:34
MB1906 napisał(a):Wyświetl post
MY juz nie mozemy nic poza kupieniem biletu, wejsciem w Socios. To nas nie uratuje, bo ratunek jest jeden ale moze kupimy troche czasu.
Rozbudowa struktur Socios to jest taka nasza Wiślacka praca organiczna, budowanie podstaw pod lepszą przyszłość, która kiedyś musi nadejść. Droga będzie długa, trudna i wyboista ale nie mamy wyjścia.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując