|
Oddzielmy krytykowanie zarzadu od krytykowania klubu bo to jest bardzo plynne.
Takie pisanie o pieniadzach pod stolem nie jest krytykowaniem, to jest trolling, ktory ociera sie o naruszenie dobr osobistych jesli nie ma sie na to twardych dowodow.
Dostalismy 3 straly od Cupiala(Meresinski i dlugi), od Zarzadu(zarzadzanie i powiekszenie dlugow) i od miasta(ze ma gdzies czy klub bedzie czy nie, a dostana rykoszetem jesli nie).
Zarzad jest beznadziejny. Statek tonie a Ci zamylkaja sie na mostku puszczajac z wezla menu obiadowe.
MY juz nie mozemy nic poza kupieniem biletu, wejsciem w Socios. To nas nie uratuje, bo ratunek jest jeden ale moze kupimy troche czasu.
|