Wyświetl pojedynczy post
MB1906
Senior Member
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10077
Stary 22.11.2018, 11:30
Oddzielmy krytykowanie zarzadu od krytykowania klubu bo to jest bardzo plynne.
Takie pisanie o pieniadzach pod stolem nie jest krytykowaniem, to jest trolling, ktory ociera sie o naruszenie dobr osobistych jesli nie ma sie na to twardych dowodow.

Dostalismy 3 straly od Cupiala(Meresinski i dlugi), od Zarzadu(zarzadzanie i powiekszenie dlugow) i od miasta(ze ma gdzies czy klub bedzie czy nie, a dostana rykoszetem jesli nie).

Zarzad jest beznadziejny. Statek tonie a Ci zamylkaja sie na mostku puszczajac z wezla menu obiadowe.
MY juz nie mozemy nic poza kupieniem biletu, wejsciem w Socios. To nas nie uratuje, bo ratunek jest jeden ale moze kupimy troche czasu.
Odpowiedz cytując