sandomingo napisał(a):

|
A to pardon, moja pomyłka. Niemniej chyba jest tak, że organizator rozgrywek (w przypadku 4 ligi to MZPN) może zdecydować o dołączeniu jakiejś drużyny. Chyba, że coś się zmieniło.
|
Jest tak jak mówisz. Najpewniej inaczej MZPN podszedłby do Wisły niż do Libiąża czy kogoś innego. Ale oby nie był to nasz problem.