Wyświetl pojedynczy post
tas de fleia
Senior Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10076
Stary 22.11.2018, 10:26
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
A to pardon, moja pomyłka. Niemniej chyba jest tak, że organizator rozgrywek (w przypadku 4 ligi to MZPN) może zdecydować o dołączeniu jakiejś drużyny. Chyba, że coś się zmieniło.
Jest tak jak mówisz. Najpewniej inaczej MZPN podszedłby do Wisły niż do Libiąża czy kogoś innego. Ale oby nie był to nasz problem.
Odpowiedz cytując