PSYCHOLTSW napisał(a):

@Booze1988 a wiesz, że ten awans dałby Wiśle 6 mln złotych? nie było to mądre ale gdyby się udało, to 6 mln w naszej sytuacji było kosmiczną kwotą. także tego się nie czepiaj, bo są gorsze rzeczy niż walka o puchary z zeszłego sezonu
|
To zależy od kosztów które ponieśliśmy i ryzyka z tym związanego, jak widać nie było warto, lepiej zawsze założyć scenariusz negatywny, jak coś ugramy więcej to świetnie a jeśli nie zachowamy status quo. A to był skok na kasę bez kasy wujka Cupiała już dawno z nami nie ma. Bardzo słabe i krótkowzroczne.
Żeby to podsumować musielibyśmy wiedzieć ile kosztowała nas zmiana Kiko + sztab na Carillo + sztab + transfery Carillo = myślę że dość grubo. Jak się nie ma miedzi to się na dupie siedzi.