Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10065
Stary 22.11.2018, 01:52
tas de fleia napisał(a):Wyświetl post
Wszystko fajnie, zwolnimy Ondraska, sprzedamy Arsenicia za 500 k (który nomen omen może rozwiązać kontrakt), tylko Panowie co w związku z tym?
Na poczatek zajmij się tym, by namówić wszystkich znajomych do kupowania biletów na 2 przyszłe mecze. A co będzie potem to czas pokaże...

Panowie. Nie wiem jakie ceny biletów na Jage, ale przy komplecie jeśli jest to mecz z gatunku TOP to na czysto z samych biletów to jest sporo ponad milion złotych. Karnetów jest garstka to nie wliczam nawet. Naprawdę tymi dwoma meczami możemy uzbierać kilka miesięcznych pensji dla chłopaków. Liczyłbym na rozsądne działanie w tej sprawie pani prezes. Jak lud domaga się tej deklaracji, to niech gdzieś w końcu zadeklaruje, że te pieniądze pójdą na pensje dla zawodników. Wiadomo, że jest to oczywiste, ale nie chodzi o to, żeby się teraz żreć, tylko uratować Wisłę do wiosny...
Potem w marcu będą mecze TOP, te meksykańce mają być od wiosny, kogoś się sprzeda, jakaś kasa po nowym roku będzie. Tylko kwestia, żeby teraz chłopakom zapłacić, żeby nie rozwiązywali kontraktów po świętach... To będzie kaplica
Ostatnio edytowane przez regan : 22.11.2018 o godz. 01:58.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując