|
Na forum został właśnie założony pokój dla Socios.
Niewielu z Was ma tam jeszcze dostęp. Wszystkie osoby, które chcą mieć dostęp do pokoju prosimy o przesłanie maila na adres zarządu z informacją o nicku jaki macie na forum i krótką formułką w stylu: "Proszę o udzielenie dostępu do pokoju Socios na forum wislakrakow.com".
Sorry za nadmierny formalizm, ale wiecie jak z tym RODO jest...
Wkrótce jeszcze dostaniecie maila w tej sprawie.
|