Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#507
Stary 21.11.2018, 20:35
Na forum został właśnie założony pokój dla Socios.

Niewielu z Was ma tam jeszcze dostęp. Wszystkie osoby, które chcą mieć dostęp do pokoju prosimy o przesłanie maila na adres zarządu z informacją o nicku jaki macie na forum i krótką formułką w stylu: "Proszę o udzielenie dostępu do pokoju Socios na forum wislakrakow.com".

Sorry za nadmierny formalizm, ale wiecie jak z tym RODO jest...

Wkrótce jeszcze dostaniecie maila w tej sprawie.
Odpowiedz cytując