Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10057
Stary 21.11.2018, 18:38
Nie wiem, ale jeśli zapewnienia dwóch biznesmenów są prawdziwe i rzeczywiście brakuje jednej osoby do tego to musimy jako kibice spiąć się, coś wymyślić. Ziętek wspominał, że ich środki mogłyby iść na funkcjonowanie klubu a pozostałe 400 tys miesięcznie na spłatę zobowiązań.

Prawda jest taka, że trzeba byłoby uderzyć odgórnie, z konkretnym planem, przez skwk, socios. Spróbować się skontaktować z nimi jakoś. Szkoda byłoby biernie patrzeć na upadek klubu, podczas gdy są chętni i niby nie tak wiele brakuje by zainwestowali swoją kasę.

Oczywiści ja z bratem pakiet świąteczny na najbliższe mecze zakupię, mam nadzieję że 20 tys. innych ludzi zrobi podobnie ale to może nie wystarczyć.....
Odpowiedz cytując