|
Nie wiem, ale jeśli zapewnienia dwóch biznesmenów są prawdziwe i rzeczywiście brakuje jednej osoby do tego to musimy jako kibice spiąć się, coś wymyślić. Ziętek wspominał, że ich środki mogłyby iść na funkcjonowanie klubu a pozostałe 400 tys miesięcznie na spłatę zobowiązań.
Prawda jest taka, że trzeba byłoby uderzyć odgórnie, z konkretnym planem, przez skwk, socios. Spróbować się skontaktować z nimi jakoś. Szkoda byłoby biernie patrzeć na upadek klubu, podczas gdy są chętni i niby nie tak wiele brakuje by zainwestowali swoją kasę.
Oczywiści ja z bratem pakiet świąteczny na najbliższe mecze zakupię, mam nadzieję że 20 tys. innych ludzi zrobi podobnie ale to może nie wystarczyć.....
|