Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#506
Stary 21.11.2018, 17:23
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
120 tysięcy rocznie na poziomie ekstraklapy to kropla w morzu potrzeb.
Ale na poziomie 4 czy 3 ligi to mogą być pieniądze nie do przecenienia.
Szanujmy to, co jest - tych 150 członków na dzień dzisiejszy to jest naprawdę niezły wynik, choć mam nadzieję że będzie lepiej!
Dokładnie organizujmy sie mobilizujmy bo jak się wszystko dobrze ułoży to sobie będziemy jakieś fajne akcje robić albo w szkółkę inwestować np. ale jak przyjdą czarne dni to grupa kilkuset socios może być jedynym realnym kołem ratunkowym.
alejasienieznam
Odpowiedz cytując