Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 21.11.2018, 17:02
120 tysięcy rocznie na poziomie ekstraklapy to kropla w morzu potrzeb.
Ale na poziomie 4 czy 3 ligi to mogą być pieniądze nie do przecenienia.
Szanujmy to, co jest - tych 150 członków na dzień dzisiejszy to jest naprawdę niezły wynik, choć mam nadzieję że będzie lepiej!
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując