Wyświetl pojedynczy post
szym_ek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#503
Stary 21.11.2018, 16:51
Nie chce odbierać optymizmu ale na razie roczne składki oscylują wokół 100-120 tys rocznie...

Może Witek się wypowie: Jak wyglada odpowiedzialność prawna wobec takiego stowarzyszenia jak Socios? Czy w przypadku (hipotetycznie) udziałów w klubie odpowiedzialność za dług Wisły Kraków SA rozkłada się na członków stowarzyszenie czy zarząd?
Odpowiedz cytując