|
Nie chce odbierać optymizmu ale na razie roczne składki oscylują wokół 100-120 tys rocznie...
Może Witek się wypowie: Jak wyglada odpowiedzialność prawna wobec takiego stowarzyszenia jak Socios? Czy w przypadku (hipotetycznie) udziałów w klubie odpowiedzialność za dług Wisły Kraków SA rozkłada się na członków stowarzyszenie czy zarząd?
|