Cytat:
Trzeba robić szale "Byliśmy Jesteśmy Będziemy" a nie pier.dolić o chińczykach czy innych Gricukach. Naprawde Wam odje.bało? Nie widzicie co się dzieje? Jedziemy od dołu i tyle. Czym prędzej tym lepiej.
|
Pytanie ile można takk ciągnąć, kolejne zbiórki kolejne akcje przedłużają szanse Wisly jedynie tak naprawdę na nowego inwestora. Możliwe, że to jedyne co można teraz zrobić. Gdzieś przeczytałem, że może warto poprosić prezesa Cupiał o pomoc. Kwestia jest tu podstawowa. Ludzie, którzy zmusili go do zwolenianie prezesa Bednarza ( abstrahując od tego czy on był dobry czy zly) powinni najpierw przeprosić prezesa Cupała i obiecać, że znikną z życia tego klubu, nigdy nie wtrącą się w proces decyzyjny. Dlatego cieszę się że zawiązała się fajna inicjatywa Socios Wisła, która może zastąpić fatalnego PRowo przedstawiciela kibiców z pod nazwy SKWK. Nikt normalny nie będzie chciał wejść do tego klubu jeśli jakieś "geniusz" będzie przyznawał sobie prawo do decydowania o losie klubu dlatego, że ma 150 wyjazdów.