|
Ogarnijcie że miasto ma udziały w/w klubach - bądź całościowo jest właścicielem (Cracovia - Kraków, Ruch - Chorzów, Śląsk - Wrocław i jeszcze niedawno Korona - Kielce) dlatego miasta dofinansowały kluby.
U nas miasto Kraków nie ma żadnego udziału w klubie. Nie dofinansuje, bo niby z jakiej racji ma to zrobić?
Jeżeli mieszkańcowi Krakowa biznes nie idzie i nie ma na pensje dla pracowników, to ma iść do magistratu żeby miasto mu zrobiło przelew bo inaczej firma padnie?
|