kbr napisał(a):

A może w akcie desperacji zrobić jakiś protest pod Magistratem? W Chorzowie miasto wiele razy wykładało kasę na Ruch, w ostatnim sezonie w ekstraklasie dali im 20 mln. We Wrocławiu miasto regularnie dopłaca do Śląska, w Kielcach tez swego czasu uniknęli bankructwa poprzez dotację z miasta.
Jakby nie było nie jesteśmy anonimowym klubem, tylko takim, który przez lata był wizytówką miasta i promował go w Europie. O ponad stuletniej tradycji nie trzeba wspominać. W latach '90 miasto pomogło tym z gorszej strony Błoń. Nam też się coś ....a należy..
|
Ja też uważam, że miasto ma zasrany obowiązek jakoś nam pomóc. Pomijając już, że pomagali żydkom, które nigdy nie promowały miasta występami w Europie, to miastu się to i tak zwróci w pieniądzach za dni meczowe. Przecież Garbarnia pogra jeszcze pół roku, spadnie i wróci na Rydlówkę. A my gdybyśmy zaczynali od czwartej ligi pewnie ze względów oszczędnościowych i tak gralibyśmy na jakims Wawelu albo nawet w Myślenicach i miasto zostałoby z pustym stadionem przy R22, na którym nie miałby kto grać.