Wyświetl pojedynczy post
Delgado
Senior Member
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10040
Stary 21.11.2018, 14:42
kbr napisał(a):Wyświetl post
A może w akcie desperacji zrobić jakiś protest pod Magistratem? W Chorzowie miasto wiele razy wykładało kasę na Ruch, w ostatnim sezonie w ekstraklasie dali im 20 mln. We Wrocławiu miasto regularnie dopłaca do Śląska, w Kielcach tez swego czasu uniknęli bankructwa poprzez dotację z miasta.

Jakby nie było nie jesteśmy anonimowym klubem, tylko takim, który przez lata był wizytówką miasta i promował go w Europie. O ponad stuletniej tradycji nie trzeba wspominać. W latach '90 miasto pomogło tym z gorszej strony Błoń. Nam też się coś ....a należy..
Ja też uważam, że miasto ma zasrany obowiązek jakoś nam pomóc. Pomijając już, że pomagali żydkom, które nigdy nie promowały miasta występami w Europie, to miastu się to i tak zwróci w pieniądzach za dni meczowe. Przecież Garbarnia pogra jeszcze pół roku, spadnie i wróci na Rydlówkę. A my gdybyśmy zaczynali od czwartej ligi pewnie ze względów oszczędnościowych i tak gralibyśmy na jakims Wawelu albo nawet w Myślenicach i miasto zostałoby z pustym stadionem przy R22, na którym nie miałby kto grać.
Odpowiedz cytując