Levis88 napisał(a):

|
Formalnie to dostaliśmy licencję na grę w ekstraklasie.
|
A Ruch Chorzów mając otwarte postępowanie restrukturyzacyjne miał licencję na grę i grał sobie w I lidze (prawie tożsame wymogi licencyjne). Co więcej, był nawet notowany na NC.
Formalnie jedno z drugim nie ma nic wspólnego.