Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10038
Stary 21.11.2018, 14:04
Levis88 napisał(a):Wyświetl post
Formalnie to dostaliśmy licencję na grę w ekstraklasie.
A Ruch Chorzów mając otwarte postępowanie restrukturyzacyjne miał licencję na grę i grał sobie w I lidze (prawie tożsame wymogi licencyjne). Co więcej, był nawet notowany na NC.

Formalnie jedno z drugim nie ma nic wspólnego.
Odpowiedz cytując