|
moim zdaniem już powinni powiedzieć, że nie ma pieniędzy i że jeśli chcemy Wisły grającej w nowym roku, to dwa razy pełny stadion i modlitwa o cud. 60000x30zł=1800000zł prezent na gwiazdkę dla piłkarzy, za to że dawali z siebie wszystko. zróbmy to a ten zarząd niech już sobie wstydu oszczędzi...
|