Wyświetl pojedynczy post
tas de fleia
Senior Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10035
Stary 21.11.2018, 13:24
Levis88 napisał(a):Wyświetl post
rav - No ok to są przesłanki rzetelnej prasy. Ufam, że jeśli faktycznie nie będzie wyjścia to ludzie, którzy wzięli odpowiedzialność za Ten klub staną i jasno o tym powiedzą. Porostu.
Na razie nie zamierzam ulegać tweeterowym doniesieniom i doniesieniom prasowym pisanym przez sprzedaje kvrwy.
Dalej robię swoje - kupuje bilety mimo że mam karnet i wspieram jak mogę. Jeśli ktoś woli bić pianę i skupiać się na nieudolności zarządu to dla mnie jest zwykłym frajerem.
I dobrze robisz. Jedna tylko kwestia - W którym momencie ludzie, którzy wzięli odpowiedzialność za ten klub stanęli i jasno COKOLWIEK powiedzieli?
Odpowiedz cytując