Levis88 napisał(a):

|
No serio pytam czy są jakieś oficjalne informacje o Naszym zadłużeniu i niewypłacalności?
|
Tak i nawet Stolar niedawno w wywiadzie wspominal, ze maja z zawodnikami umowe max do grudnia.
Sytuacja wyglada tak, ze paliwa starczy nam do meczu z Lechem, a potem sponsor lub upadlosc i BKlasa.
Wiec modlmy sie o chinczykow Gricuka bo inaczej nic nas nie uratuje.