Wyświetl pojedynczy post
paralaksa
Member
 
Od: 04.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10034
Stary 21.11.2018, 13:23
Levis88 napisał(a):Wyświetl post
No serio pytam czy są jakieś oficjalne informacje o Naszym zadłużeniu i niewypłacalności?
Tak i nawet Stolar niedawno w wywiadzie wspominal, ze maja z zawodnikami umowe max do grudnia.

Sytuacja wyglada tak, ze paliwa starczy nam do meczu z Lechem, a potem sponsor lub upadlosc i BKlasa.
Wiec modlmy sie o chinczykow Gricuka bo inaczej nic nas nie uratuje.
Odpowiedz cytując