Wyświetl pojedynczy post
Levis88
Senior Member
 
Od: 02.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10033
Stary 21.11.2018, 13:21
rav - No ok to są przesłanki rzetelnej prasy. Ufam, że jeśli faktycznie nie będzie wyjścia to ludzie, którzy wzięli odpowiedzialność za Ten klub staną i jasno o tym powiedzą. Porostu.
Na razie nie zamierzam ulegać tweeterowym informacjom i doniesieniom prasowym pisanym przez sprzedaje kvrwy.
Dalej robię swoje - kupuje bilety mimo że mam karnet i wspieram jak mogę. Jeśli ktoś woli bić pianę i skupiać się na nieudolności zarządu to dla mnie jest zwykłym frajerem.
Ostatnio edytowane przez Levis88 : 21.11.2018 o godz. 13:24.
Odpowiedz cytując