Wyświetl pojedynczy post
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10024
Stary 21.11.2018, 12:21
Są tylko dwie opcje - albo znajdzie się ktoś z kasą, kto przejmie (przejmie, nie zostanie sponsorem) klub. Albo wszystko się roz.......i. Żadne protesty, błagania, frekwencję teraz już nic nie dadzą.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując