Wyświetl pojedynczy post
ramzes190
Senior Member
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10019
Stary 21.11.2018, 11:26
@Sandomingo, gościu kolorowy, kibice nie będą za każdym razem ratować tego klubu. Nikt o zdrowych zmysłach nie będzie liczył kasy za frekwencję 20k co mecz bez jakichś rewelacyjnych wyników.

Zarząd dał dupy po całości. Kolejne plotki o tajemniczym inwestorach, krokach robionych w strone normalności, sponsorach itp a z realnych rzeczy zrobili praktycznie nic. A jak pojawiły się jakieś konkretne zarzuty to chowają głowe w piasek i szykują "mityczny" pozew. I nie gadajcie mi, że kto jak nie TS, równie niekompetentych ludzi znaleźlibyśmy na ulicy. Taką Marzenkę, Dukata czy panią rzecznik wieloryb zastąpiłby ktokolwiek i nie byłoby gorzej.
Odpowiedz cytując