sandomingo napisał(a):

|
Tak się zastanawiałem, co będzie ze stadionem w przypadku upadłości Wisły Kraków S.A.
|
Z finansowego punktu widzenia - tak jak w poprzednim sezonie miasto będzie miało utrzymanie stadionu na głowie. Dla budżetu praktycznie niezauważalna suma czy to będzie "całe" 5-6 baniek, czy 3-4 bańki. Byleby ktoś na nim grał od czasu do czasu.