Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10018
Stary 21.11.2018, 11:20
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Tak się zastanawiałem, co będzie ze stadionem w przypadku upadłości Wisły Kraków S.A.
Z finansowego punktu widzenia - tak jak w poprzednim sezonie miasto będzie miało utrzymanie stadionu na głowie. Dla budżetu praktycznie niezauważalna suma czy to będzie "całe" 5-6 baniek, czy 3-4 bańki. Byleby ktoś na nim grał od czasu do czasu.
Odpowiedz cytując