Dive Pirate napisał(a):

|
Jeśli padniemy nikt im za stadion nie zapłaci.
|
Tak się zastanawiałem, co będzie ze stadionem w przypadku upadłości Wisły Kraków S.A. Oprócz meczów Garbarni i kilku biur dla urzędników te setki milionów będą stały odłogiem.
Ale patrząc na sytuację w mieście to lokalne media będą podgrzewać temat przez tydzień/dwa, Majcher powoła speckomisję w sprawie zagospodarowania obiektu i sprawa przycichnie.