Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10017
Stary 21.11.2018, 11:10
Dive Pirate napisał(a):Wyświetl post
Jeśli padniemy nikt im za stadion nie zapłaci.
Tak się zastanawiałem, co będzie ze stadionem w przypadku upadłości Wisły Kraków S.A. Oprócz meczów Garbarni i kilku biur dla urzędników te setki milionów będą stały odłogiem.
Ale patrząc na sytuację w mieście to lokalne media będą podgrzewać temat przez tydzień/dwa, Majcher powoła speckomisję w sprawie zagospodarowania obiektu i sprawa przycichnie.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując