Wyświetl pojedynczy post
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10014
Stary 21.11.2018, 10:57
Tak żeby nie mieli płacone praktycznie cała rundę to raczej jeszcze nie było.
Zawodnicy grają, żeby łatwiej było znaleźć im innego pracodawcę w przerwie zimowej.
Podejrzewam, że umowa jest własnie z klubem taka, że grają do końca rundy a potem albo się znajdzie kasa albo mogą odejść.

Musimy dać na stadion z tego co dostaniemy. Gdyby nie ta umowa, dalej lecielibyśmy w kulki.
Zresztą najprawdopodobniej nie było by tego problemu, bo miasto by nas wyjebało ze stadionu, sprawa by poszła do sądu i już byśmy leżeli.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując