Wyświetl pojedynczy post
Booze1988
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10012
Stary 21.11.2018, 10:31
tas de fleia napisał(a):Wyświetl post
Tak, tylko nie zapominajmy, że musi mieć kto wyjść na boisko i to boisko też musi być.
Dwa mecze można oddać walkowerem. Przy trzecim niestety automatyczna relegacja. O piłkarzy bym się nie martwił, bo myślę, że znaleźliby się tacy, którzy graliby w Ekstraklasie choćby za darmo.
Odpowiedz cytując