tas de fleia napisał(a):

|
Tak, tylko nie zapominajmy, że musi mieć kto wyjść na boisko i to boisko też musi być.
|
Dwa mecze można oddać walkowerem. Przy trzecim niestety automatyczna relegacja. O piłkarzy bym się nie martwił, bo myślę, że znaleźliby się tacy, którzy graliby w Ekstraklasie choćby za darmo.