Wyświetl pojedynczy post
PSYCHOLTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10005
Stary 21.11.2018, 07:42
to gdzie zagra Wisła zależy również od nas bo jeśli damy jej trochę kasy, to nie zaczniemy od B-klasy tylko od 1 ligi prawda jest taka, że sportowo się bronimy, tylko kasy nie ma, dlatego zdobyć maksymalną ilość pkt jaką się da i zobaczymy co będzie na wiosnę
Odpowiedz cytując