to gdzie zagra Wisła zależy również od nas

bo jeśli damy jej trochę kasy, to nie zaczniemy od B-klasy tylko od 1 ligi

prawda jest taka, że sportowo się bronimy, tylko kasy nie ma, dlatego zdobyć maksymalną ilość pkt jaką się da i zobaczymy co będzie na wiosnę
