|
Cisza przed burzą ?
Twitter pełen jest malkontentów widzących przyszłość naszego klubu w czarnych barwach. Według nich najbliższe dwa mecze będą ostatnimi na poziomie ekstraklasy.
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..
We were the Kings and Queens of promise... !
|