serek.c2 napisał(a):

Sorki Panowie, praca zawodowa czasami nie pozwala wysyłać powiadomień na bieżąco, ale staramy się!
|
Jesli o mnie chodzi to uwazam, ze calkiem szybko sie wszystko odbylo. Oprocz tego, ze nie ma jakiegos maila zwrotnego potwierdzajacego odbior aplikacji to uwazam, ze caly proces jest tip top.