Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#405
Stary 20.11.2018, 23:07
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Sorki Panowie, praca zawodowa czasami nie pozwala wysyłać powiadomień na bieżąco, ale staramy się!
Jesli o mnie chodzi to uwazam, ze calkiem szybko sie wszystko odbylo. Oprocz tego, ze nie ma jakiegos maila zwrotnego potwierdzajacego odbior aplikacji to uwazam, ze caly proces jest tip top.
Odpowiedz cytując