Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#493
Stary 19.11.2018, 19:17
Marcelo zapewne chętnie nakręciłby jakiś filmik promujący, może nawet coś przelał na socios. Musiałby ktoś ze stowarzyszenia skontaktować się jedynie z Ćwiąkałą. On ma z Marcelo kontakt. Pomagał przy akcji 12 bohater etc.
Odpowiedz cytując