wiesniak842 napisał(a):

Dokładnie. Dlatego dziwi mnie, że wywiązała się z tego jakakolwiek dyskusja. Tym bardziej, że na podstawie rankingu antywislackiego portalu dla gimnazjalistów
|
Sam dalaczyles, więc możesz co najwyzej dziwić się swojemu zachowaniu
