wiesniak842 napisał(a):

Chociażby Paulinho w tym roku. Żeś wymyślił kryterium.
Salenko pewnie czołówka tego zestawienia bo został królem strzelców na MŚ
|
Napisałem to co go wyróżnia. A z nami zdobył 3 x MP co myślę że jest dobrym wynikiem? Obiektywnie karierę zrobił większa niż chociażby Cleber, nawet jak go uważamy za lepszego obrońcę.