Brlek w pierwszej 50? Biton

Pareiko

? to żarty? Zachowajcie obiektywizm. Było dużo lepszych graczy w ponad 100 letniej historii ekstraklasy.
Marcelo,Cantoro, Uche, Melikson, Stillić, może Cleber, Diaz, Lopez - aczkolwiek jeden sezon to troche mało na takie wyróżnienie.