Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13659
Stary 18.11.2018, 16:35
Brlek w pierwszej 50? Biton Pareiko? to żarty? Zachowajcie obiektywizm. Było dużo lepszych graczy w ponad 100 letniej historii ekstraklasy.


Marcelo,Cantoro, Uche, Melikson, Stillić, może Cleber, Diaz, Lopez - aczkolwiek jeden sezon to troche mało na takie wyróżnienie.
Odpowiedz cytując