Temat
:
Akces do Socios Wisła Kraków - piłka nożna
Wyświetl pojedynczy post
Laszi
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2006
Offline
#
386
18.11.2018, 08:15
Tak też zrobiłem
Dodałem od siebie pola formularza zamiast kropek i wysłałem do zarządu. Myślałem, że może komuś się jeszcze przyda.
Laszi
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Laszi
Znajdź inne posty napisane przez Laszi