|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline
|
#4893

16.11.2018, 23:39
|
Milordzie napisał(a): 
Hej Wiślacy. Chciałbym się z wami podzielić pomysłem który nie tak dawno temu pojawił się w mojej głowie, mianowicie chodzi o promocje Wisły Kraków w Szkocji(dokładniej Edynburgu). Jestem tutaj studentem na kierunku sportowym i myślę że to mogłoby się udać ale chciałem się was zapytać co Wy o tym myślicie?
|
Że to nie ten temat.
|
|