Hej Wiślacy. Chciałbym się z wami podzielić pomysłem który nie tak dawno temu pojawił się w mojej głowie, mianowicie chodzi o promocje Wisły Kraków w Szkocji(dokładniej Edynburgu). Jestem tutaj studentem na kierunku sportowym i myślę że to mogłoby się udać ale chciałem się was zapytać co Wy o tym myślicie?
