Wyświetl pojedynczy post
Milordzie
Junior Member
 
Od: 01.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4890
Stary 16.11.2018, 19:23
Hej Wiślacy. Chciałbym się z wami podzielić pomysłem który nie tak dawno temu pojawił się w mojej głowie, mianowicie chodzi o promocje Wisły Kraków w Szkocji(dokładniej Edynburgu). Jestem tutaj studentem na kierunku sportowym i myślę że to mogłoby się udać ale chciałem się was zapytać co Wy o tym myślicie?
Odpowiedz cytując