Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9992
Stary 16.11.2018, 18:43
MB1906 napisał(a):Wyświetl post
Celowo insynuuja itd. To jaki maja cel? Mityczne grunty? Prosze Cie, sam wspominasz, ze tu nie ma pieniedzy.
Po pierwszym Newsletterze o ile dobrze pamietam byles w grupie, ktora stwierdzila: to nie jezyk, ktory trafi do kibica. Ja nie widze aby od tego czasu sie cos zmienilo. Mamy korpo rzecznik, do tego wchodzaca w temat dopiero.

Rzecznik zapewne nie musiala by czegokolwiek wyjasniac gdyby Zarzad, cieszyl sie zaufaniem.
W pierwszym poscie do Ciebie napisalem, ze Sarapata powinna poinformowac, ze zarzad tak samo jak pilkarze/sztab i pracownicy administracyjni nie ma wyplacanych pensji. Tak winno byc. Jesli jest nic nie traca a co wiecej ucinaja wszelkie spekulacje dotyczace "trzymania sie stolkow".


P.S Dziekuje za troske czytam w 3 jezykach, chyba nie najgorzej bo mam od 1 do 1.
Sarapata kończy przygotowywać wielki pozew przeciwko jadczakowi i tvn-owi dlatego nie ma czasu poinformować.
Ale jak skończy to na pewno wkrótce poinformuje.
Odpowiedz cytując