|
Celowo insynuuja itd. To jaki maja cel? Mityczne grunty? Prosze Cie, sam wspominasz, ze tu nie ma pieniedzy.
Po pierwszym Newsletterze o ile dobrze pamietam byles w grupie, ktora stwierdzila: to nie jezyk, ktory trafi do kibica. Ja nie widze aby od tego czasu sie cos zmienilo. Mamy korpo rzecznik, do tego wchodzaca w temat dopiero.
Rzecznik zapewne nie musiala by czegokolwiek wyjasniac gdyby Zarzad, cieszyl sie zaufaniem.
W pierwszym poscie do Ciebie napisalem, ze Sarapata powinna poinformowac, ze zarzad tak samo jak pilkarze/sztab i pracownicy administracyjni nie ma wyplacanych pensji. Tak winno byc. Jesli jest nic nie traca a co wiecej ucinaja wszelkie spekulacje dotyczace "trzymania sie stolkow".
P.S Dziekuje za troske czytam w 3 jezykach, chyba nie najgorzej bo mam od 1 do 1.
|