MB1906 napisał(a):

|
Cala Wisla zawsze razem. Pozdr.
|
Szkoda, że to się nie tyczy tych co ciągle w kierunku klubu coś celowo insynuują, dolewają oliwy do ognia, lub bezczelnie kłamią i psują atmosferę.
Jak nie potrafisz czytać, to do szkoły wróć, niech cię polonistki nauczą a nie tworzysz wywody na poziomie dzbanów z twittera, o spiskach zarządu, jakoby im zależało tylko na stołkach i kasie(której nie ma nota bene

)
Czasem trzeba pomyśleć a nie pisać bzdury