Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9990
Stary 16.11.2018, 17:11
MB1906 napisał(a):Wyświetl post
Cala Wisla zawsze razem. Pozdr.
Szkoda, że to się nie tyczy tych co ciągle w kierunku klubu coś celowo insynuują, dolewają oliwy do ognia, lub bezczelnie kłamią i psują atmosferę.

Jak nie potrafisz czytać, to do szkoły wróć, niech cię polonistki nauczą a nie tworzysz wywody na poziomie dzbanów z twittera, o spiskach zarządu, jakoby im zależało tylko na stołkach i kasie(której nie ma nota bene )

Czasem trzeba pomyśleć a nie pisać bzdury
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując