|
Powiem tak w obecnej sytuacji taka Sarapata powinna obwiescic, ze wzgledu na trudna sytuacje klubu "zrzeka" sie wynagrodzenia za prace. Jesli zarzad nie dostaje kasy jak pilkarze to nic im sie nie zmienia a jakby klimat lepszy. Dodatkowo na biednego nie trafilo.
Co do newsletter, moze pomoc = sprzedaz a moze nie, nie jest to pierwszy raz kiedy komunikat napisany jest jezykiem, ktory zamiast rozwiewac watpliwosci to poteguje. Poza tym logicznie komunikat sie kupy nie trzyma bo szmaciarzy z Angli potwierdzal zdaje sie vce prezes TS wiec to juz nie fakt medialny.
Naprawde trudno odniesc inne wrazenie niz, ze zarzad siedzi czeka na ratunek.
|