nie znam zwyczajów kibiców Radomiaka, bo mam w nich wbitego ... ale wiem, że trzeba myśleć głową a nie wierzyć wypierdkom zdradzieckich mediów

gdyby jego wypociny miały inny poziom, to sam bym go poparł ale od razu było widać, że to robienie sensacji i bicie piany. Śmierć wrogom Wisły! na pohybe tyml sku...wysynom!