PSYCHOLTSW napisał(a):

|
gdzie są Ci co go bronili? proszę teraz pisać mi przeprosiny, bo ja pisałem od początku jaki to głąb...
|
Tak jak często twierdzicie, że najemny piłkarz gra dla siebie i jesteście wobec tego wyrozumiali, to weźcie też pod uwagę, że kibole Radomiaka nie mają w zwyczaju być przychylni Wiśle
I nie ma im się co dziwić.

Jak to leciało? Śmierć wrogom Radomiaka!
A TAK SWOJĄ DROGĄ:
NEWSLETTER napisał(a):
|
Pojawiające się w prasie informacje dotyczące ewentualnych inwestorów bądź osób zainteresowanych kupnem klubu, to w chwili obecnej wyłącznie spekulacje medialne. Zarząd Towarzystwa Sportowego prowadzi rozmowy z osobami potencjalnie zainteresowanymi pomocą Wiśle, natomiast na obecną chwilę nie mają one przełożenia na sytuację klubu. Będziemy na bieżąco informować kibiców, jeśli sytuacja się zmieni. Wszystkim zależy na dobru klubu.
|