Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9966
Stary 16.11.2018, 14:12
PSYCHOLTSW napisał(a):Wyświetl post
gdzie są Ci co go bronili? proszę teraz pisać mi przeprosiny, bo ja pisałem od początku jaki to głąb...
Tak jak często twierdzicie, że najemny piłkarz gra dla siebie i jesteście wobec tego wyrozumiali, to weźcie też pod uwagę, że kibole Radomiaka nie mają w zwyczaju być przychylni Wiśle

I nie ma im się co dziwić. Jak to leciało? Śmierć wrogom Radomiaka!




A TAK SWOJĄ DROGĄ:
NEWSLETTER napisał(a):
Pojawiające się w prasie informacje dotyczące ewentualnych inwestorów bądź osób zainteresowanych kupnem klubu, to w chwili obecnej wyłącznie spekulacje medialne. Zarząd Towarzystwa Sportowego prowadzi rozmowy z osobami potencjalnie zainteresowanymi pomocą Wiśle, natomiast na obecną chwilę nie mają one przełożenia na sytuację klubu. Będziemy na bieżąco informować kibiców, jeśli sytuacja się zmieni. Wszystkim zależy na dobru klubu.
Ostatnio edytowane przez regan : 16.11.2018 o godz. 14:17.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując