Temat
:
Socios (komentarze, propozycje itp)
Wyświetl pojedynczy post
petred
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2008
Offline
#
8
15.11.2018, 21:54
A może zapytać tych z PayPal czy nie chcą należeć do Socios i beda przekazywać to 3.50 z każdych 50 na nasze konto
A tak serio to powinno się doliczyć to 3.50
petred
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do petred
Znajdź inne posty napisane przez petred