Coglin napisał(a):

Lepiej: "To już jest koniec" Elektrycznych Gitar
|
ok, niech będzie. Ten kawałek lepszy.
niech tylko Marzena zapowie, że skoro upadłość to wstęp na mecz jest za friko ale będzie zbiórka do kapelusza i całość kasy do podziału dla drużyny, żeby mieli za co zrobić zakupy na Święta.