Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9928
Stary 15.11.2018, 21:05
Coglin napisał(a):Wyświetl post
Lepiej: "To już jest koniec" Elektrycznych Gitar
ok, niech będzie. Ten kawałek lepszy.

niech tylko Marzena zapowie, że skoro upadłość to wstęp na mecz jest za friko ale będzie zbiórka do kapelusza i całość kasy do podziału dla drużyny, żeby mieli za co zrobić zakupy na Święta.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując