Cytat:
Stawiając się na ostatnich dwóch meczach w komplecie to z samych biletów jesteśmy w stanie dać według tych wyliczeń jakieś 2 miesiące na przetrwanie klubu.
Przemyślcie to albo deklarujcie pod spodem. "poddaje się"
|
Regan dobrze wiesz,że na tym forum są sami fanatycy,którzy chodzą praktycznie na wszystkie mecze. Skończmy już te gadki o frekwencji ,bo już nawet nie jest śmieszne w obecnej sytuacji.
Kibice zrobili bardzo dużo,a że nie ma nas milionów to chyba jest jasne.