Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
paralaksa
Member
Od: 04.2018
Offline
#
9919
15.11.2018, 19:02
^
1. Widzewa nie moglby prowadzic w pojedynke
2. dla kasy
3. ma bogate CV lub blefuje by cos ugrac na upadku Wisly
paralaksa
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do paralaksa
Znajdź inne posty napisane przez paralaksa