blanco napisał(a):

Stawiając się na ostatnich dwóch meczach w komplecie to z samych biletów jesteśmy w stanie dać według tych wyliczeń jakieś 2 miesiące na przetrwanie klubu.
Przemyślcie to albo deklarujcie pod spodem. "poddaje się"
.
.
.
.
Do tego liczmy, że oferta sponsorska z Meksyku da nam jeszcze jeden miesiąc + 2 wynajęcia stadionu. Wtedy może uda się wydłużyć czas na szukanie inwesotora.
W obecnym wypadku gaście światło.