Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9917
Stary 15.11.2018, 18:57
blanco napisał(a):Wyświetl post
https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra...dy/ar/13667568


Niestety sprawy zmierzają do najgorszego finału o jakim możemy pomyśleć.
Stawiając się na ostatnich dwóch meczach w komplecie to z samych biletów jesteśmy w stanie dać według tych wyliczeń jakieś 2 miesiące na przetrwanie klubu.

Przemyślcie to albo deklarujcie pod spodem. "poddaje się"

.
.
.
.
Do tego liczmy, że oferta sponsorska z Meksyku da nam jeszcze jeden miesiąc + 2 wynajęcia stadionu. Wtedy może uda się wydłużyć czas na szukanie inwesotora.

W obecnym wypadku gaście światło.
Ostatnio edytowane przez regan : 15.11.2018 o godz. 18:59.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując