Wyświetl pojedynczy post
szym_ek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9911
Stary 15.11.2018, 17:48
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
Zachowanie tego Gricuka coraz mniej mi się podoba. Gość jest mało poważny.
Niekoniecznie.

Ja to widzę tak - Griciuk chciałby wejść do klubu jak kiedyś do zrobił Leśny w Legii. Inwestor bierze sobie większość udziałów i wykłada kase na dług ale zarządzanie zostawia Griciukowi. Ten wierzy, że jest na tyle ogarnięty aby poprawić sytuację Wisły i sprzedać swoją cześć z dużym zyskiem za pare lat. W międzyczasie byłby prezesem klubu poprawiając sobie sytuację finansową i wizerunek w szeroko pojętym środowisku sportowo-finansowym.

Możliwe - jak najbardziej
Prawdopodobne - cholera wie
Odpowiedz cytując