PhantomRanger napisał(a):

|
Zachowanie tego Gricuka coraz mniej mi się podoba. Gość jest mało poważny.
|
Niekoniecznie.
Ja to widzę tak - Griciuk chciałby wejść do klubu jak kiedyś do zrobił Leśny w Legii. Inwestor bierze sobie większość udziałów i wykłada kase na dług ale zarządzanie zostawia Griciukowi. Ten wierzy, że jest na tyle ogarnięty aby poprawić sytuację Wisły i sprzedać swoją cześć z dużym zyskiem za pare lat. W międzyczasie byłby prezesem klubu poprawiając sobie sytuację finansową i wizerunek w szeroko pojętym środowisku sportowo-finansowym.
Możliwe - jak najbardziej
Prawdopodobne - cholera wie