Jam55 napisał(a):

Niech ta saga już się kończy. Ktokolwiek kto będzie płacił piłkarzom na czas będzie naszym zbawicielem. Niech długi powoli maleją ale wypłaty muszą być na czas to podstawa. Niech to bedą anglic, chinczyki, araby czy inne Leśniodorskie

