Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9902
Stary 15.11.2018, 13:56
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Niby dlaczego? Dla potrzeb rozliczeniowych można tę kwotę podzielić na liczbę meczów u siebie, żeby wiedzieć jaki jest udział kibiców w kosztach stadionu.
Dlatego, że nie chodzi nam o potrzeby rozliczeniowe (wtedy faktycznie należałoby to wziąć pod uwagę), tylko o ocenę sytuacji klubu tu i teraz, a tu i teraz klub ma tylko to, co wpłynie na bieżąco.
Odpowiedz cytując