FraMat napisał(a):

|
Niby dlaczego? Dla potrzeb rozliczeniowych można tę kwotę podzielić na liczbę meczów u siebie, żeby wiedzieć jaki jest udział kibiców w kosztach stadionu.
|
Dlatego, że nie chodzi nam o potrzeby rozliczeniowe (wtedy faktycznie należałoby to wziąć pod uwagę), tylko o ocenę sytuacji klubu tu i teraz, a tu i teraz klub ma tylko to, co wpłynie na bieżąco.